Як заощаджувати на паливі з розумом

Паливні карти БРСМ: економія і контроль

Наші люди знають багато способів економити на пальному, наприклад у спеку не користуватись кондиціонером чи котитись під нахил, вимкнувши двигун. А ще можна ходити пішки, допомагає заощадити радикально. Але мережа заправок БРСМ пропонує неоригінальний, але дуже дієвий спосіб платити менше за бензин чи дизель. Це паливна карта, яка обслуговує особистий рахунок, про що більше можна дізнатись у відповідному розділі на сайті компанії https://brsm-nafta.com/fuelcards. В чому переваги таких розрахунків і чому вони дозволяють економити?
Ця система дуже схожа на банківську, є рахунок і пластикова платіжка, добре захищена від зламу. Рахунком можна керувати віддалено, з особистого кабінету на сайті, стежити за витратами, встановлювати ліміти і обмеження, поповнювати кошти. Є цілодобова допомога, яка дозволяє вирішувати суперечки і проблеми зразу. Які недоліки? Їх практично нема, хіба що господар рахунку може забути кинути гроші і можна лишитись без пального. Суть економії в тому, що бензин купується заздалегідь в будь-яких об’ємах, а виграш від цього очевидний, дорожчання палива не відображається на вартості цих літрів.

заощаджувати на паливі

Паливні талони: зручне і просте використання

Для тих, кому не хочеться морочитись з відкриванням рахунку і особистим кабінетом, більше підходять бланки-дозволи або талони. Це паперовий носій, який дозволяє купити пальне в певній кількості, зазначеній на ньому. Такі платіжки одноразові, неіменні, продаються скрізь. Однак талон можна згубити, випрати з джинсами чи його вкрадуть, що означає, що гроші не повернути. А ще з ними можна шахраювати, обдурюючи роботодавця. Тому бізнес віддає перевагу карткам, а для звичайних споживачів добрими можуть бути і талони.

заощаджувати на паливі

Як почати накопичувати і заощаджувати

Все дуже просто, бланки купуються на АЗС мережі, а паливні пластикові платіжки видаються після відкриття і поповнення рахунку. Це можна зробити на будь якому заправному комплексі мережі. Якщо виникають труднощі з користуванням такими системами розрахунку, допоможуть менеджери сайту або оператори гарячої лінії. Дзвінок з номерів усіх операторів безкоштовний.
Що обрати, паперовий чи пластиковий носій, вирішує споживач.

Увага! Вигода буде, якщо не сьогодні, то завтра. Це також чудовий спосіб врятувати заощадження від девальвації, особливо тим, хто купує паливо часто і багато.

Наверх